محتوای آموزشی

راهنمای استفاده از نرم افزار جامه موسسه آموزشی حضرت ولی عصر(عج) (مدیار)

موسسه آموزشی و فرهنگی حضرت ولی عصر(عج) به منظور سهولت اولیای گرامی و همچنین نظارت بهتر با استفاده ازتکنولوژی های روز خدمات الکترونیکی و آنلاین خود را در قالب نرم افزاری جامعه برای انواع گوشی ها ارائه داده است. لازم به ذکر است این نرم افزار به صورت یکپارچه با وب سایت مدرسه بوده که به طور منظم و روزانه اطلاعات دانش آموزان ازقبیل موارد تحصیلی و آموزشی، انضباطی، آزمون های آنلاین، کتابخانه، دوربین های مداربسته و… در آن به روز شده و قابلیت دسترس برای همه اولیای گرامی را دارد. در این قسمت توضیحاتی در خصوص معرفی بخش های مختلف میزکار راهنما ی سامانه هوشمند موسسه آموزشی و فرهنگی حضرت ولی عصر(عج) (مدیار)ارائه شده است:

• اخبار و گالری

در این بخش اخبار یا اطلاعیه های مدرسه که توسط م دیر یا مسئولین مدرسه قرار داده می شود. اخبار یا مجموعه عکسها برای اولیای گرامی و سایر کاربران قابل دسترس و مشاهده است.

• پیام ها

این قسمت شامل دو ستون می باشد که عبارتند از پیام های شما و پیام های کاربران و راه ارتباطی بین مسئولین مدرسه، معلمان و اولیای گرامی است.

• تقویم اجرایی و برنامه هفتگی

در این قسمت تقویم هر ماه قابل ملاحظه بوده و روزهای تعطیل قرمز رنگ و مناسبت های عمومی با رنگ طو سی نمای شداده می شوند. همچنین تکالیف با رنگ سبز و رویدادها با رنگ بنفش نمایش داده می شوند. با کلیلک بر روی تقویم اجرایی،شما تقویم آن ماه را با جزییات ملاحظه می کنید و می توانید با کلیک بر روی گزینه مثبت رویداد مورد نظر خود را به ثبت برسانید.

• موارد انضباطی

شما در این بخش می توانید موارد انضباطی که برای هر یک از دانش آموزان به ثبت ر سیده است را مشاهده نمایید.همچنین با کلیک بر روی گزینه موارد انضباطی می توانید وارد این بخش شوید و به صورت کامل جزییات این بخش را که شامل نام دانش آموز، نام ثبت کننده مورد انضباطی، عنوان و تاریخ می باشد ملاحظه نمایید.نمرات و موارد آموزشی و گزارشات معلمان در این بخش آخرین نمرات وارد شده در برنامه قابل ملاحظه می باشد. در صورتی که بر روی گزینه آخرین نمرات کلیک نمایید می توانی د کلیه نمرات را همراه با جزییات ملاحظه فرمایید. در ضمن در این بخش آخرین گزارشاتی را که معلم درسامانه وارد نموده است نمایش داده می شود.

• تکالیف معمولا معلمین تکالیف را برای کلاس خود درج می کنند و مشخص می نمایند که در هر یک از روزهای هفته یا روزهای ماه چه تکالیفی باید انجام شود و دو روز مانده به تاریخ تکلیف، هشدار یا notification آن بر روی گو شی ظاهر می شود.

برای مثال یک تکلیف مشق شب در تاریخ 6 خرداد ثبت شده است، هشدار یا notification آن در تاریخ 4 خرداد بر روی گو شی ظاهر می شود و اولیا می توانند آن را مشاهده نمایند. این مورد موجب می شود که تکالیف یا رویداد توسط اولیا ی ادانش آموزان فراموش نشود.

• مالی

تنظیمات درگاه به منظور پرداخت های آنلاین مدرسه بکار برده می شود. در صورتی که مدرسه مایل باشد تا اولیا ودانش آموزان امور مالی خود را به صورت آنلاین انجام دهند، این قابلیت برای اولیا خواهد بود تا اقساط و موارد مالی را از این درگاه انجام دهند.